Ukeplan Østersund

Mandag Østersund

Tirsdag Østersund

Onsdag Østersund

Torsdag Østersund

  • Begynner

    -

    Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin (7-10 år): August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin (11-13 år) + Hai: August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    Vanngym (halvårsbetaling): Agnes

Fredag Østersund

  • Begynner

    -

    Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge Eivor, Hannah, Isak, Lars, Matilde, Roar

  • Vill i Vann

    -

    Roar

Lørdag Østersund

Søndag Østersund

Ukeplan Dalen

Mandag Dalen

Tirsdag Dalen

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, Boye, Kinga, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, Boye, Kinga, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin/Hai: Boye, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    Vanngym (halvårsbetaling): Agnes

Onsdag Dalen

  • Folkebad

    -

    1. time: 17:15 - 18:15 2. time: 18:15 - 19:10 (Betaling ved inngang)

  • Konkurranse

    -

    A/B/C: Roar

Torsdag Dalen

  • Seniortrim - Aktiv for livet

    -

    Roar

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Dita, Hanna, Hannah, Linnea, Marina Man, Marina Mar, Petrine

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin (7-10 år) Hanna, Hannah, Linnea, Marina Man, Marina Mar, Petrine

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin (11-13 år) + Hai: Hanna, Hannah, Linnea, Marina Man, Marina Mar, Petrine

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    Trim (halvårsbetaling): Anders

Fredag Dalen

Lørdag Dalen

Søndag Dalen

  • Turn - Aktiv for livet

    -

    Aron, Jørn

  • Folkebad

    -

    1. time: 10:00 - 11:00 2. time: 11:00 - 12:00 3. time: 12:00 - 13:00 Folkebad for voksne: 4. time: 13:00 - 14:00 (betaling ved inngang)

Ukeplan samlet

Mandag Dalen

Mandag Østersund

Tirsdag Dalen

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, Boye, Kinga, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, Boye, Kinga, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin/Hai: Boye, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    Vanngym (halvårsbetaling): Agnes

Tirsdag Østersund

Onsdag Dalen

  • Folkebad

    -

    1. time: 17:15 - 18:15 2. time: 18:15 - 19:10 (Betaling ved inngang)

  • Konkurranse

    -

    A/B/C: Roar

Onsdag Østersund

Torsdag Dalen

  • Seniortrim - Aktiv for livet

    -

    Roar

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Dita, Hanna, Hannah, Linnea, Marina Man, Marina Mar, Petrine

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin (7-10 år) Hanna, Hannah, Linnea, Marina Man, Marina Mar, Petrine

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin (11-13 år) + Hai: Hanna, Hannah, Linnea, Marina Man, Marina Mar, Petrine

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    Trim (halvårsbetaling): Anders

Torsdag Østersund

  • Begynner

    -

    Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin (7-10 år): August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin (11-13 år) + Hai: August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    Vanngym (halvårsbetaling): Agnes

Fredag Østersund

  • Begynner

    -

    Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge Eivor, Hannah, Isak, Lars, Matilde, Roar

  • Vill i Vann

    -

    Roar

Lørdag Dalen

Lørdag Østersund

Søndag Dalen

  • Turn - Aktiv for livet

    -

    Aron, Jørn

  • Folkebad

    -

    1. time: 10:00 - 11:00 2. time: 11:00 - 12:00 3. time: 12:00 - 13:00 Folkebad for voksne: 4. time: 13:00 - 14:00 (betaling ved inngang)