Ukeplan Østersund

Mandag Østersund

Tirsdag Østersund

Onsdag Østersund

Torsdag Østersund

  • Begynner

    -

    Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve: August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Videregående

    -

    Delfin/Hai: August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    Vannzumba (klippekort): Agnes, Aleksandra, Diana

Fredag Østersund

  • Begynner

    -

    Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge Eivor, Hannah, Lars, Marina, Matilde, Roar

  • Vill i Vann

    -

    Roar

Lørdag Østersund

Søndag Østersund

Ukeplan Dalen

Mandag Dalen

Tirsdag Dalen

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, Boye, Hanna, Kamilla, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, Boye, Hanna, Kamilla, Linda, Marthe-Illy, Olivet

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin/Hai: Boye, Kamilla, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    AquaFitness (klippekort): Agnes, Aleksandra, Diana

Onsdag Dalen

  • Folkebad

    -

    1. time: 17:15 - 18:15 2. time: 18:15 - 19:10 (Betaling ved inngang)

  • Konkurranse

    -

    A/B/C: Roar

Torsdag Dalen

Fredag Dalen

Lørdag Dalen

Søndag Dalen

  • Folkebad

    -

    1. time: 10:00 - 11:00 2. time: 11:00 - 12:00 3. time: 12:00 - 13:00 Folkebad for voksne: 4. time: 13:00 - 14:00 (betaling ved inngang)

Ukeplan samlet

Mandag Dalen

Mandag Østersund

Tirsdag Dalen

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, Boye, Hanna, Kamilla, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Begynner

    -

    Vann/Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, Boye, Hanna, Kamilla, Linda, Marthe-Illy, Olivet

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve/Delfin/Hai: Boye, Kamilla, Linda, Marthe-Illy, Oliver

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    AquaFitness (klippekort): Agnes, Aleksandra, Diana

Tirsdag Østersund

Onsdag Dalen

  • Folkebad

    -

    1. time: 17:15 - 18:15 2. time: 18:15 - 19:10 (Betaling ved inngang)

  • Konkurranse

    -

    A/B/C: Roar

Onsdag Østersund

Torsdag Dalen

Torsdag Østersund

  • Begynner

    -

    Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge: Agnes, August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Videregående

    -

    Sel/Sjøløve: August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Videregående

    -

    Delfin/Hai: August, Daniel, Elise, Kine, Mathias

  • Trim - Aktiv for livet

    -

    Vannzumba (klippekort): Agnes, Aleksandra, Diana

Fredag Østersund

  • Begynner

    -

    Hval/Skilpadde/Pingvin/Selunge Eivor, Hannah, Lars, Marina, Matilde, Roar

  • Vill i Vann

    -

    Roar

Lørdag Dalen

Lørdag Østersund

Søndag Dalen

  • Folkebad

    -

    1. time: 10:00 - 11:00 2. time: 11:00 - 12:00 3. time: 12:00 - 13:00 Folkebad for voksne: 4. time: 13:00 - 14:00 (betaling ved inngang)